Ամենայն Հայոց Կաթողիկոսը ՀՅԴ ներկայացուցիչներին պատգամել է շարունակել ջանքեր գործադրել հայրենիքի զորացման, մարտահրավերների հաղթահարման ուղղությամբ 20.02.2026
Աջափնյակում տեղի ունեցած աղմկահարույց կրшկnցների ու uպшնnւթյան մասին․ մասնակիցներից 12-ի նկատմամբ հարուցվել է հանրային քրեական հետապնդում. նոր մանրամասներ 20.02.2026
ՏԵՍԱՆՅՈւԹ․ Փոքրիկ խմբակի ներկայացուցիչը փորձել է հերթական անգամ ինքնահաստատվել իմ անվան վրա․ Դավիթ Ղազինյան 20.02.2026
ՏԵՍԱՆՅՈՒԹ․ Երեկվա խաղից․ երկրպագուն ներխուժեց խաղադաշտ, նրան չկարողացան բռնել․ նա արժանացավ մյուս երկրպագուների ծափահարությանը 20.02.2026
«Հորդորում ենք զերծ մնալ դատավորների մասին արատավորող տեղեկություններ և վիրավորանք պարունակող հրապարակումներից»․ ԲԴԽ 20.02.2026
ՏԵՍԱՆՅՈւԹ․ Թումոյի այգու հարակից ամբողջ շրջանը մենք պլանավորում ենք վերածել Հայաստանում բարձր տեխնոլոգիական կլաստերի․ Նարեկ Կարապետյան 20.02.2026
Չկա աշխարհում մեկ այլ ժողովուրդ, որին նման հետեւողականությամբ և նույն պրիմիտիվ հնարքներով նպատակադրված եւ հաջողությամբ խաբեն. Աշոտյան 20.02.2026
Ամեն ջանք գործադրելու ենք մեր ժողովրդի՝ Արցախ վերադառնալու և ինքնորոշման անքակտելի իրավունքները լիարժեքորեն իրացնելու համար. Արցախի ԱԺ 20.02.2026
ՏԵՍԱՆՅՈւԹ․ ՔՊ-ական մարզպետի՝ ժողովրդի հաշվին արած «բարեգործության» մասին. ընտրակաշառքը պոզով-պոչո՞վ է լինում. Ալեքսան Ալեքսանյան 20.02.2026
ՏԵՍԱՆՅՈւԹ․ Ես չեմ ճանաչում որևէ այլ երկիր, որի կառավարությունն այդքան քրտնաջան աշխատի սեփական մշակույթը, պատմությունն ու հավատքը տապալելու ուղղությամբ. Ռոբերտ Ամստերդամ 20.02.2026
ՏԵՍԱՆՅՈւԹ․ Փոսերի հետևանքով տուժած վարորդներին քաղաքապետարանը չի փոխհատուցելու. Երևանի փոխքաղաքապետ 20.02.2026
ՏԵՍԱՆՅՈւԹ․ «Ինչպե՞ս է, որ Ավինյանենց փողոցի ասֆալտը չի քանդվել, իսկ Գայի պողոտայում խրամատներ են»․ Մեսրոպ Մանուկյան 20.02.2026