ՏԵՍԱՆՅՈւԹ․ «Ուժեղ Հայաստան» կուսակցության ցուցակի 1-ին համարում հանդես կգա Նարեկ Կարապետյանը՝ անցումային համակարգողի կարգավիճակով․ Գոհար Մելոյան 16.02.2026
Երեք տարբեր պետություններից ստացված փորձագիտական եզրակացությունները հաստատում են՝ Արշակ Սրբազանը որևէ առնչություն չունի տեսագրությունների բովանդակության հետ 16.02.2026
«Փաշինյանի կապրիզների այս դրսևորումը ՀՀ-ում արմատավորվող անձնիշխանության հերթական ազդակն է». «Նոր ուժ» կուսակցություն 15.02.2026
Պատերազմում 2 ոտք կորցրած քաղաքացուն առաջին կարգից իջեցրել են երկրորդ կարգ՝ պատճառաբանելով, որ եթե զբաղվում ես սպորտով, ուրեմն՝ կազդուրվում ես 15.02.2026
Ամենայն Հայոց Կաթողիկոսի նկատմամբ քրեական հետապնդում հարուցած անձինք արդյո՞ք չեն մտածում այն մասին, թե ինչ մեղքի տակ են մտնում․ Հայկ Իգնատյան 15.02.2026
ՏԵՍԱՆՅՈւԹ․ «Մայր Հայաստան» կուսակցությունն ընտրություններին կմասնակցի ԲՀԿ-ի հետ՝ Գագիկ Ծառուկյանի «Առաջարկ Հայաստանին» ծրագրով. Անդրանիկ Թևանյան 15.02.2026
ՏԵՍԱՆՅՈւԹ․ Սամվել Կարապետյանը՝ վարչապետի թեկնածում․ նոր ձևավորվող խորհրդարանի առաջին նիստում «Ուժեղ Հայաստան» կուսակցությունը նախաձեռնելու է Սահմանադրության 148-րդ հոդվածի փոփոխություն 15.02.2026
Կենացները, լիրիկան, թե մենք եղբայրներ ենք, քրիստոնեությունը մի կողմ կդրվի, երբ խոսքը երկրի շահերի մասին է․ Սիմոնյանը՝ ՌԴ-ՀՀ հարաբերությունների մասին 15.02.2026
ՏԵՍԱՆՅՈւԹ․ Սամվելը ժայռի պես ամուր էր՝ առաջնորդվելով իր հավատքով առ Աստված և ընտանիքի ու ազգի հանդեպ իր սիրով. սա այն հայն է, ով կառաջնորդի հայերին՝ հարգելու իրենց կրոնը, մշակույթը և պատմությունը. Ռոբերտ Ամստերդամ 15.02.2026
Գարեգին Բ-ի նկատմամբ քրեական հետապնդումը նպատակ ունի նրան փոխարինել Փաշինյանի կամակատարով․ Արա Աբրահամյան 15.02.2026
Մի տրվեք մանիպուլացիաներին, թե բացառապես մեր բարեկարգած հատվածներում է ասֆալտը վնասվում․ Երևանի փոխքաղաքապետ Փամբուխչյան 15.02.2026
ՀԱՊԿ-ն ուշադիր հետևում է Հայաստանի քայլերի և ստանձնած պարտավորությունների համապատասխանությանը. ՌԴ ԱԳՆ 15.02.2026
ՏԵՍԱՆՅՈւԹ․ Գնում ենք մեծ հաղթանակի․ Վարչապետի թեկնածու առաջադրվեց ժողովրդի վստահությանն ու սիրուն արժանացած գործիչը, իսկ այդ վստահությունը չափելի է․ Գոհար Մելոյան 14.02.2026
Իմ և Հակոբ Ասլանյանի կուսակցությունը` ՄԱՍԿ-ը, Պետական ռեգիստրի կողմից երեկ գրանցվել է․ Հովիկ Աղազարյան 14.02.2026
Մայր Աթոռը կոչ է անում անհապաղ վերանայել Հայոց Հայրապետի, Գերագույն Հոգևոր Խորհրդի անդամ վեց եպիսկոպոսների և քարտուղարի նկատմամբ կայացված ապօրինի որոշումները․ հայտարարություն 14.02.2026
Այսօր՝ 2026 թվականի փետրվարի 14-ը, հայ ազգի տիեզերական մասշտաբի խայտառակության օրն է. Ռուբեն Մելիքյան 14.02.2026
Երեք տարբեր պետություններից ստացված փորձագիտական եզրակացությունները հաստատում են՝ Արշակ Սրբազանը որևէ առնչություն չունի տեսագրությունների բովանդակության հետ