ՏԵՍԱՆՅՈւԹ․ «Մեր հայրենիքում 3 մլն մարդ է ապրում, բայց աշխատատեղ ունի 800 հազարը»․ «Սամվել Կարապետյանի 5 քայլերը դեպի Ուժեղ Հայաստան» տնտեսական ծրագիրն այսօր «Մեր ձևով» շարժման մասնակիցները ներկայացրել են Երևանի Ավան վարչական շրջանում 25.01.2026
ՏԵՍԱՆՅՈւԹ․ «Գույքահարկը 2026-ին թանկացավ 100%-ով․ թալանչիներին պետք է հեռացնել». Էդմոն Մարուքյան 25.01.2026
Միքայել Սրբազանը հավատում է, որ հայ ժողովուրդը կանգնելու է իր եկեղեցու և հոգևորականության կողքին. Նարեկ Սամսոնյանը երականգնողական փուլի մեջ է, ինչին կհաջորդի վիրահատությունը 25.01.2026
Քննարկել են «Սամվել Կարապետյանի 5 տնտեսական քայլերը դեպի ուժեղ Հայաստան» ծրագրիրը․ մեկնարկեց «Մեր ձևով» շարժման լոռեցի երիտասարդների 2-րդ հավաքը 25.01.2026
Մեր թիմի համար կարևորագույն նախապայման են մաքուր ձեռքերն ու պրոֆեսիոնալիզմը. միայն այդպես մենք կկերտենք ուժեղ տնտեսություն․ Նարեկ Կարապետյան 25.01.2026
Էդ պատկերն աչքիս առջև ունենալով՝ հիշեցի ուսապարկապետի խոսքերը՝ «10000 դրամով թոշակ բարձրացնենք, թոշակառուն չի կարող դա ճիշտ ծախսել․ Գագիկ Ասատրյան 25.01.2026
«Թալինում կարգալույծ քահանան է պատարագ մատուցելու, ես՝ Մաստարայում՝ Հայոց Հայրապետի անունը բարձրաձայնելով». Տեր Հայկ 25.01.2026